Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-09, 18:56   #2365
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Xenaaa, mam kłopot, żeby odpowiedzieć jednym zdaniem, bo u mnie poprawa stanu skóry to efekt synergistycznego działania kwasów i retinoidów.
Ja tu dość obszernie opisywałam swoje i syna ekscesy kwasowe i nie tylko.

Sporo eksperymentowałam i dziś moja pielęgnacja opiera się na:
1. filtrach
2. Atredermie
3. kwasie salicylowym.
4. tanich kosmetykach o krótkich, naturalnych składach.

Po prawie trzech latach bycia "biochemiczką" mogę pochwalić się:

- zupełnym brakiem zmarszczek (lwią zredukowałam do zera!),
- likwidacją zamkniętych zaskórników na brodzie i upartych czarnych kropek na nosie,
- wyraźnym zmniejszeniem rozszerzonych porów (operacja w toku),
- brakiem tendencji do nękających mnie kiedyś gul, wyprysków. kaszek i innego draństwa,
- likwidacją wstrętnych posolaryjnych przebarwień na policzku

Ile w tym udziału kwasów a ile retinoidów, filtrów czy suplementów i prostych, tanich kosmetyków z Rossmanna - nie wiem, ale warto walczyć.

Moim największym sukcesem jest widok gęby mojego syna, który z pryszczatego chłopaka z początkiem wklęsłych blizn na wiecznie czerwonej facjacie stał się młodzieńcem, któremu niejedna babeczka może dziś pozazdrościć cery.

wow brawo

ja wlasnie tez widze u siebie fajne efekty kiedy lacze retinoidy z kwasami i chyba musze sie tego trzymac. I coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze w kosmetyce sa najlepsze
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora