Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-09, 23:25   #2369
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez manjushka Pokaż wiadomość
A jakich używaćie kremów z filtrami po zabiegu? Bo mój się okazał strasznie za suchy na drugi dzień po zabiegu , całkowicie naturalny, i specjalnie go kupiłam właśnie po to! I teraz nie wiem co robić, znowu wykładać porządną kasę? I na co właściwie??
A jakiż to kremik niewdzięczny taki Manjushka?
Ja nie jestem miarodajna bo mnie wszystkie filtry służą.
Pełne spektrum mam na koncie i każdy da się jakoś (lepiej lub gorzej) ujarzmić Może spróbuj pod serum nakładać jakieś serum olejowe z hialuronem i activesami? Nie dość, że nawilży to jeszcze poprawi wchłanialność fultra?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
AniaM69 zlozylam zamowienie na kwas LHA tak jak polecalas.Daj znac jak tam peeeling?? i kojowy sobie tez zakupilam a co tam jak szalec to szalec hehe te zakupy uzalezniaja tyle fajnych rzeczy tam znalezc mozna a ciezko sie oprzec pokusie hmm chyba z torbami pojde jak tak dalej bedzie
Nic nie mów na temat zakupów półproduktów, szlag trafia bo wszystko by się przydało

LHA jeszcze nie robiłam bo kończę łuszczenie poatredermowe, jutro zapodam.
Kwasu kojowego nie używałam, bo ja szczęśliwie bez przebarwień kobita jestem, ale plotki chodzą, że potrafi uczulić. Wypróbuj na jakimś dyskretnym kawałku na wszelki słuczaj. Ładne ma recenzje u łaciatych
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora