Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-09, 23:48   #2370
manjushka
Raczkowanie
 
Avatar manjushka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

[QUOTE=AniaM69;10905887]A jakiż to kremik niewdzięczny taki Manjushka?
Ja nie jestem miarodajna bo mnie wszystkie filtry służą.
Pełne spektrum mam na koncie i każdy da się jakoś (lepiej lub gorzej) ujarzmić Może spróbuj pod serum nakładać jakieś serum olejowe z hialuronem i activesami? Nie dość, że nawilży to jeszcze poprawi wchłanialność fultra?



Krem Bio Ochrony SPF 25 UVA 17 zakupiałam sobie ostatnio na Biolanderze. Używałam go 2 dni przed kwasem i w sumie OK nie przesuszał (nie wiem jak przy dłuższym stosowaniu będzie), ale efekt był, jak po kremie matującym, po dobrym nawilżaniu na noc zupełnie dobry (przynajmniej pierwsze wrażenia), ale po tym kwasie, to masakra, brzydko wyglądałam z podkładem i taką naciągniętą i suchą skurą, robili się mi widoczne zmarszczki wokół ust i na czole od totalnego braku elastyczności skóry.
Myślałam nad tym, żeby dać najpierw olejek, ale nie wiedziałam jak ta masa razem z podkładem będzie wyglądać, a czasu na eksperymenty nie było. 2 godziny przed tym przetarłam twarz łagodnym tonikiem i posmarowałam kremem (dobrym) i jak już wstałam to już bez zbędnych zabiegów nałożyłam odrazu krem SPf i za parę minut podkład.

Wogóle chciałabym wiedzieć jakie jeszcze są dobre naturalne kremy z filtrami! Także czekam na opinie i podpowiedzi! O tych na nie, też warto się upominać, żeby innym już nie wpaść!
manjushka jest offline Zgłoś do moderatora