Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-27, 20:37   #18
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Przedłużanie włosów metodą "clip-in"co o tym sądzicie?ktoś z was przedłuża tak

Ja przedłużam czasem tak włosy ) Można powiedzieć, że stykam się z tymi włosami od jakiegoś roczku Hmmm ... właśnie znów się przymierzam do ich zakupu ponieważ są stosunkowo tanię i bardzo łatwe do założenia Chciała bym jednak przedłużyć inną metodą włosy ale są bardzo zniszczone a niszczyć już ich nie chcę ( A pozatym jakoś brak kasy i nawet żal mi wydawać tyle pieniędzy w błoto


Hmm ... mogła bym Ci doradzić tylko tyle:
Nie kupuj włosów syntetycznych ! Ja niestety takie kupiłam przepłaciłam nawet nie potrzebnie Pomiedzy spineczkami zrobiły mi się kołtuny po 2 miesiącach oczywiście nie codziennych ale bardzo częstych zakładań tych włosów zrobiły sie takie sianowate i było strasznieee widać że to są włosy doczepiane )
Radziła bym Ci kupić włosy naturalne PAMIĘTAJ : zawsze na początku czuje się pod włosami spineczki ale powinanś się do tego przyzwyczaić xD Nioo przynajmniej tak było w moim przypadku Oczywiście że ta metoda jest opłacalna tylko czy masz silną wolę aby nosić je na okrągło I nawet Ci powiem, że lepiej jest wydać na nie 100-250 zł jeśli naprawdę są dobrej jakości Ja osobiście miałam problemy w sQl z dziewczynami bo zaczeły mnie za nie ciągnąć ale wiesz zazdrościły
Jeśli chodzi o te włosy co załaczyłaś w swoim poście to jest to tylko jedno pasmo włosów z trzema klipsami to napewno nei pokryje ci twoich włosów ja posiadam takie :
W zestawie posiadam aż 8 pasm na klipsach.Którę bedą w stanie pokryć całą głowe
* Długość pasma to 55 cm
* Wymiary jednego klipsa to: 0,30mm x 0,12mm
* 8 pasm w zestawie :
1 x pasmo szer 22 cm (3 klipsy)
3 x pasmo szer 14 cm (3 klipsy)
4 x pasma szer 4 cm (1 klips)

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to ja Ci bardzo chętnie odpowiem Pozdrawiam! )
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora