Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-22, 08:57   #9
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
To brzmi całkiem sensownie, o ile uda się jakos ustalić granicę OT, od której posty byłyby przenoszone.
Czy ten wątek byłby tylko miejscem do przenoszenia postów czy możnaby było w nim normalnie pisać?
Wątki plotkowe na innych forach calkiem nieźle się sprawdzają
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Szkoda... Wiele z nas poznało sie dużo lepiej dzieki takim dyskusjom i rozmowom.

Co do udzielania się na innych forach tematycznych perfumy uważam za moje forum, czuje się tu jak u siebie w domu i nie mam ochoty pokazywać np. fotek swojej biżuterii na forum biżuteryjnym, wolę się dzielić nimi z Wami


Rachelo, a o czym możemy pisać w watku "czym dziś pachniesz..."? bo ja już nie pamiętam co było w nim pisane 2 lata temu...
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Tymeno, ja też sobie nie wyobrażam że nasze offtopy mogłyby lądowac na forach tematycznych
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z dziewczynami.
Zgadzam sie z dziewczynami ,ja trafilam tutaj nie dawno ,i wszystko czego sie nauczylam to tylko dzieki dziewczynom z tego watku Przegladalam inne watki do niektorych sie wpisywalam ,ale to nie to, nie potrafie tego okreslic ,alu wlasnie na PERFUMACH jest taka atmosfera, klimat ,którego na innych watkach ja nie odczulam .Przepraszam za to,ze wczoraj zasmiecilam w dosc znacznym stopniu watek, ale nikt w realu nie pomógl mi tyle i to BEZINETRESOWNIE co dziewczyny na PERFUMACHdzie kuje
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora