Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TRĄDZIK -PILNE-POMOCY!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-20, 14:40   #10
Lho-tse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4
GG do Lho-tse
Re: TRĄDZIK -PILNE-POMOCY!!!

droga angelite!bardzo mi przykro z powodu twojego problemu... tez mecze sie z tradzikiem a raczej meczylam od jakis 6 lat... przeszlam przez wszystko-kazde antybiotyki,maseczki,wizy ty u kosmetyczki(efekty gorsze po niz przed wizyta..) az natrafilam na zel isotrexin i diane 35... teraz zaczynam 3 opakowanko diany i po pryszczach juz ani sladu no moze z 2 czy 3 sztuki krostek a niedawno mialam cale zawalone poliki... efektow po dianie 35 oczekuje sie dopiero po ok 4 czy 5 opakowaniu wiec troche wiecej wiary w ten produkt i cierpliowsci!jezeli chodzi o zel isotrexin bardzo dobrze sciera blizenki po pryszczach-uzywam go tylko na noc bo cuchnie i robi sie taka maska na twarzy ale dziala swietnie.. koszt zelu ok 50 zl-wydatek troche duzy ale opakowanie wydajne.. zuzylam juz ok 3 w calym okresie leczenia tradziku.. koniecznym jest rowniez mycie twarzy rano i wieczorem specjalnym kremem lub zelem -ja polecam clean and clear krem do mycia twarzy,powodzenia w walce z paskudztwem!pozdrawiam...
Angelite napisał(a):
> Wizażanki i Wizażanie!Błagam,pomóżcie !!!Mam -prawie-23 lata i leczę się(ze swoim słomianym zapałem)na trądzik.Brałam przez chwilę antybiotyki-i dopóki brałam,dopóty było dobrze;przestałam-wszystko od razu wyskoczyło z powrotem...
> Była też papka robiona na zamówienie(w składzie m.in.cynk,siarka i taaakie tam),która też chwilowo wygładziła buzię...
> Ale!Rzecz w tym,że TERAZ BIORĘ ZNOWU(ROK TEMU DOWIEDZIAŁAM SIĘ JAKICHŚ GŁUPOT,PRZESTRASZYŁAM SIĘ I W POŁOWIE BRANIA 1 LISTKA PRZESTAŁAM-PO PROSTU WYWALIŁAM TABLETKI...)DIANE-35(CILEST JEST ZA DROGI),OD WCZORAJ 2 LISTEK,PLUS ZNOWU TEŻ SMARUJĘ BUŻKĘ DIFFERINEM(TZN.WYKORZYSTU JĘ RESZTĘ TEGO CHOLERNIE DROGIEGO ŻELU)...
> I-Booooże!!!Jak wcześniej miałam w sumie tylko zaskórniki na nosie i ze 2-3 pryszczyki na tydzień;tak teraz mam mnóstwo ropnych wykwitów,i to w zupełnie kretyńskich miejscach!(koło brwi,ucha,czy na policzku np...)Plus gromadki takich małych,odstających krostek...POMOCY!!!
> Kochani,co zrobić?!Jak wygładzić cerę?!JAK ZLIKWIDOWAĆ PRZEBARWIENIA(rózowe ślady na czole i brodzie...Tylko nie eksfoliacja,obecnie szukam pracy i nie stać mnie na tą przyjemność...)?!JAK WŁAŚCIWIE DZIAŁA DIFFERIN?!(Bo to jest chyba na bazie kwasów,nie?Więc powinno też te przebarwienia?...)Że o sławetnej D-35 nie wspomnę...
> HILFE!HELP!!AJUTO!!!PO-MO-CYYYYYYYYYYYYYYY!!!
> Będę baaaaaaardzo,barrrdzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi!
Lho-tse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując