Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Smoczycy i innych kwasomaniaczek ;)!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-09-28, 11:07   #6
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Do Smoczycy i innych kwasomaniaczek ;)!!

joannea napisał(a):
> SSSSmoczyco, jak ja lubię jak Ty piszesz o kwasach, wszystko mi się wtedy rozjaśnia (bo użwam ich od bardzo bardzo niedawna i bazuję na Wizażu w moich poszukiwaniach, zresztą dzięki Wizażowi wogóle na ten pomysł wpadłam) .
>
> Youareczku, ja tylko jedno powiem - może nieistotne, ale dodam tylko, że w zeszłym tygodniu byłam u kosmetyczki w łódzkim Dermedzie, i pani powiedziała mi, na pytanie, których kwasów używać, ze to zależy od cery, i że dla mojej super tłustej mordki effaclar bedzie za słaby, i od razu powinnam się rzucić na głąbokie wody Lysanel'u . Nie wiem, może to Ci coś pomoże
>
> Aha, jak grzebałam później w aptece przy Lysanelu, zauważyłam, że ich tonik też ma mało bo mało, ale są, kwasów, i kremik na dzień matujacy też jakąś malutką ilość (na filtry nie spojrzałam). Aha, i płyn do twarzy, który też mam, i który mnie przynajmniej nie podrażnia, ale śmiesznie pachnie męskim dezodorantem .
>
> Buziaki i powodzenia, dajznać, jak się zdecydujesz
>
> joannea - nowa w zakonie kwasowców

Właśnie się zastanawiam nad kupieniem emulsji Lysanel Active na noc i stosowaniem jej zamiast retinu a na noc, a na dzień stosowania emulsji matującej Lysanel Mat, nie ma filtrów ale ma chyba jakieś kwasy, http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...b0&p_pid=20695 polecana jest jednak na dzień. A może jeszcze Smoczyco zaproponujesz mi coś równie skutecznego jak Lysanel Active na noc, w tym samym przedziale cenowym raczej, i w ogóle czekam na Twoją opinię Joanneo – 1 czekam i czekam na odpowiedź na mojego maila i się doczekać nie mogę a po 2 jasne, dam znać jak się zdecyduję

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując