Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-06, 09:09   #2971
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dzięki

Jestem taka niecierpliwa



A inne kupujący zadowolenia?Ma jakieś negatywne komentarze?Może Tobie trafił się jakis bubelek?
ma kilka własnie za bubel i brak kontaktu ale stwierdziłam że zawsze znajdzie się nie zadowolony no i ja trafiłam na tą listę 2 raz mi się to zdarza na Allegro już się boje kupować tam

Cytat:
agatan83 Ha! Wczoraj poczta dolozyla mi 3:0. Pojechalam do rozdzielni paczek, gdzie powiedzieli mi, ze moje przesylki sa na 100% w moim UP. No to ja do UP. A tam to co dzien wczesniej - przesylki dostane po strajku. Wkurzylam sie juz calkowicie.
Wracam do domu, a w skrzynce awizo powtorne Rece mi opadly do samej ziemi i juz nie wiedzialam czy wsciekac sie dalej, czy zaczac sie smiac.
Mama zadeklarowala, ze dzis z samego rana pojedzie na poczte. Tak tez zrobila, pogadala z naczelniczka poczty o zwiazkach zawodowych i o tym, ze PP, tak jak wiele innych zakladow pracy, zwiazkowcy po prostu doprowadza do zamkniecia. Pani naczelniczka na cale szczescie podzielala zdanie mojej mamy i tak o to mam dwie piekne paczuszki z fioletowa wstazeczka
heheh a możno twoją mame prosić o pomoc?

Cytat:
Oj, współczuję. No to w takim razie też nie polecam tej sprzedającej skoro tak podchodzi do całej sprawy.
no niestety musiałam tak kiepsko trafić ale przykre to rze zero odpowiedzi i przeprosin
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora