Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowości 2007 z rodziny Antheliosów LRP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-10, 20:50   #17
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Nowości 2007 z rodziny Antheliosów LRP

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Czy ten spray ma w składzie alkohol?
Niestety ma. Wklejam skład:

AQUA / WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ALCOHOL DENAT., BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, OCTOCRYLENE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, TITANIUM DIOXIDE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, POLYESTER-5, DROMETRIZOLE TRISILOXANE, POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCINE SOJA / SOYBEAN OIL, PENTASODIUM ETHYLENEDIAMINE TETRAMETHYLENE PHOSPHONATE, POLYACRYLATE-3, TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID, TOCOPHEROL, TRIETHANOLAMINE

Mimo wszystko zamówiłam go. Zastanawiałm się długo, bo PPD ma tylko 20, ale na pewno nie zmarnuje sie u mnie. Jakąś część ciała na pewno nim wyciapię, jak nie nada sie na twarz. Jak do mnie dotrze i wypróbuje go to zdam relację

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ten Lait Veloute, tez mnie mocno intryguje , może któraś z was go już testowała i może go porównać do któregoś z antków?\

EDIT: na A w opisie produktu przeczytałam że nie pobiela i nie tłuści co do tego ostatniego to nie chce mi się wierzyć

Tez mnie zaintygowało to mleczko, ale na razie będzie spray a w następnym miesiącu szarpnę sie na Lait Veloute, no chyba, że dorwę próbki i mi nie podejdzie.

edit: Madziorka była szybsza ze składem
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując