Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A taki o ... Czyli jak zrobić makijaż oka gdy się nie posiada pędzli. STEP BY STEP...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 13:45   #8
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: A taki o ... Czyli jak zrobić makijaż oka gdy się nie posiada pędzli. STEP BY S

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Ollemku bardzo sliczny makijażyk
Delikatny i ładne kolorki
Bardzo mi się podoba
Dziękuję pięknie Asieńko
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Piękny Ci wyszedł oLLeMku ten makijaż w ogóle nie widać że robiony patykiem i pacyną ale to chyba trudniejsze zrobić ładne cieniowanie bez pędzelka prawda?
I policzki śliczne, mniam, mniam
Ps. ja też właśnie mam podrażnienie w tym samym miejscu - przy linii rzęs. I już mnie coś trafia bo nie mam pojęcia od czego. Nawet myślałam że od bazy artdeco (bo długo jej nie używałam i akurat po użyciu jakoś mi to wyszło) i oddałam ją szwagierce ale to nie to. Nie mam żadnego nowego kosmetyku a to podrażnienie wraca co kilka dni. Swędzi i jakoś potrafię tak potrzeć powieki że rano wstaję zapuchnięta. Skóra mi później wysycha i pomaga tylko krem bambino.
Dziękuję pięknie kochana Moja Tak , troszkę trudniej niż pędzelkiem , bo pędzelkiem raz dwa i wycieniowane Co do uczulenia , to myślę , że przez eyeliner , bo strasznie Mnie szczypały powieki jak go dawałam na oko I teraz mam strasznie czerwone i Mnie boli to Może jakieś uczulenie kochana masz? Albo alergia?
Cytat:
Napisane przez czikiczikita91 Pokaż wiadomość
Sliczny makijaz i jaki prosty do zrobienia! Pieknie wygladasz
Dziękuję pięknie czikitko Bardzo Mimiło
Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
jak Ty zwykła pacynką i patyczkiem do czyszczenia uszu malujesz takie cuda to jestem naprawdę pełna podziwu! wspaniały makijaż jak zwykle, piękne roztarcie cudo!
Dziękuję pięknie Asienko Moja kochana Miło Mi bardzo
Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
super makijaż
Dziękuję pięknie pyc iu
[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;19614578]Bardzo ładny[/QUOTE]
Dziękuję pięknie Karolko
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując