Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-19, 11:02   #3019
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
1. neutralizuje sie wodą z mydłem lub wodą z sodą oczyszczoną
2. ja swój tonik robiłam 5%, nakłądałąm go 2* dziennie (czyli ciut więcej niż powinnam) a efekty były super, tylko nie złuszczał dość mocno... ale na pryszcze był super. Wcześniej już pisałam o nim i tez do niego wrócę
3. po toniku czekałam z 5 min az mi wyschnie, a potem kremik i było ok. Parę razy jeszcze pomiędzy kremem a tonikiem dałam sobie serum z pestek winogron i efekty też były super (mazidło lepiej działało po nim)
4. Toniku niczym nie zmywam. Krzywdy mi żadnej nie zrobił, działąnie było bardzo delikatne.

A mi pomału zaczyna sie łuszczyć reszta tważy, ale już tak delikatnie...
Dziekuje za odp tez juz od kilku dni smaruje sie tonikiem, ale jakos balam sie zostawiac go i za kazdym razem jeszcze przemywalam twarz przed nalozeniem kremu. Tym razem zostawie go na noc ale moja twarz jest chyba delikatna bo pomimo zmwania ok. 7% toniku i tak sie lekko zluszcza
Tez mam w planach zaatakowanie twarzy po wakacjach czyms mocniejszym, teraz sie troche boje...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora