Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nadmierne Pocenie!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-03, 12:44   #79
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Ania000
Witam. Tak sobie czytam wasze rady i zastanawiam się czy ten Antidral można stosowac w przypadku nadmiernego pocenia się rąk? I jesli tak to czy w ogole cos daje?
Na opakowaniu antidralu pisze,ze można go stosować również na pocące się dłonie i stopy Ja stosuję go tylko pod paszkami i jest super. Zero plam z potu, a była to moja zmora od wielu lat i zero szczypania a powiem szczerze,że trochę się tego obawiałam. Rano prysznic, kremik pod pachy, najlepiej półtłusty i dodatkowo przemywam paszki tonikiem szałwiowo nagietkowym (sama robię) oczywiście bezalkoholowym i jest ok. A co do wydalania toksyn przez pot i ewentualnego raka to chcę tylko napisać,że z potem wydziela się bardzo niewielka ilość toksyn,a taki najbardziej "wartościowy" pot jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu jest wydzielany przy wysiłku fizycznym lub w saunie. Zauważcie,ze wtedy ma on zupełnie inny zapach i jest to właśnie spowodowane toksynami, poza tym pocimy się wtedy na całym ciele. A taki "codzienny" pot to tylko praca gruczołów potowych, które mają za zadanie chłodzić nasz organizm. A jak kogoś męczą bardzo toksyny w organiźmie to proponuję ruch+ herbatki oczyszczające wtedy najlepiej oczyszcza się organizm z toksyn.
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując