Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czerwone kropki na nogach:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-29, 21:16   #86
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Powiedzcie mi jakie sposoby depilacji są najmniej inwazyj ne i nie powodują dużego wrastania włosków w skórę? Depilator? Maszynka?...
Jeśli chcesz mieć nogi, które można pokazywać w spódniczkach czy spodenkach, to depilatora nie polecam (depilator osłabia włoski i nie mają one "siły" przebić się przez skórę, robią się krosty lub rosną one pod skórą). Ja w ten sposób depiluję nogi już 9 lat i tak jak juz pisałam wcześniej, to pewnie właśnie dlatego moje nogi wyglądają jak wyglądają ( ). No ja niestety golić nóg nie mogę, bo nie wytrzymałabym swędzących krost (właściwie nie wiem ani co to za krosty, ani dlaczego), lub musiałabym golić codziennie (co jest raczej mało wygodne ), i dodatkowo ciągle bym miała kolące nóżki .
Ale wydaje mi się, że gdybym tak późno nie zaczęła robic peelingów, to możliwe że teraz wyglądałyby lepiej. Długi czas nie robiłam nic z nimi ani przed depilacją, ani po depilacji i pewnie dlatego teraz wyglądają tak fatalnie.
Z tym, że czytałam też wypowiedzi dziewczyn, które narzekały również na wrastające włoski po goleniu (co jest troszkę dziwne, bo przecież golenie wzmacnia włoski, no nie?).
To tyle z mojej strony. Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując