Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to dobre??
Wątek: Czy to dobre??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 14:01   #24
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Czy to dobre??

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ślicznie naprawde bardzo ładnie to wygląda. Jednak jak patrze na te stempelki to wydaje mi sie to naprawde trudno, trzeba odpowiednio wymierzyć, trafić w tę część paznokcia, w którą sie chce.
Możesz dać małą instrukcje?

edit: Ach i jeszcze Czy koniecznie trzeba to robić lakierem Konad? Czy można zwykłym?
Jeżeli chodzi o lakiery- jeszcze nie znalazłam tak dobrze kryjących lakierów jak te z KONADA. 1000% krycia po 1 jedynej warstwie- są dosłownie nafaszerowane pigmentem. Zwłaszcza powalił mnie na kolana czarny, bo wszystkie inne czarne kryją po 3-4 warstwach
A tu jedna i z głowy. Po za tym wolę mieć gwarancję, że wszystko mi się ładnie odciśnie, zamiast kombinować i szukać tak na prawdę niewiele tańszych lakierów.

Cytat:
Napisane przez florus Pokaż wiadomość
ja mam to i jest super tylko lepiej kupic lakiery z tej firmy,bo one są takie gęste i mają taki wyrazisty kolor i wzorki wychodzą bardzo wyraźnie
To prawda od siebie mogę dodać że ich gęstość jest optymalna. Bo niektórzy mogą uznać, że gęste=zglucone, a one ani trochę się nie ciągną, za to mają idealną konsystencję. Wodnistym lakierem niewiel się zdziała. I dlatego tez tak świetnie kryją

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
oglądam filmikim które pokazują jak robić wzroki, ale o frenchu żadnego nie znalazłam.. Mi wydaje się trudne jak trafić tym stempelkiem we właściwe miejsce na paznokciu, czyli w końcówkę, żeby równo było...
Niektórzy nakładają do tak jakby przybijali zwykły stempel. Niestety trzeba się nad pazurkiem pochylić i z bliska przyjrzeć się gdzie odbijamy wzór. Do tego byłby idealny przeźroczysty stempel z przeźroczystą gumą (ale wątpię, żeby taki powstał). Póki co trzeba sobie radzić. Ja nakładam wzór walcowatym ruchem od jednej strony do drugiej trzymając palca troszkę inaczej niż przy dradycyjnych zdobieniach. Patrzę na paznokcia trzymając go odwrotnie (czyli jak siedzi przedemną "klientka" to przyma rękę powierzchnią grzbietową w dół i palce ma zgięte. W ten sposób mogę sobie podejrzeć w którym konkretnie miejscu odbija mi się wzorek (konkretnie chodzi mi o równą linię uśmiechu)). Próbowałam już na wszystkie sposoby i tylko w ten sposób wychodzi jak należy W inny sposób jeszcze nie wyszło mi idealnie ani razu. Freche fantazyje - w gwiazdki, centki, kropki itp łatwo normalnie zrobić, bo jest spory margines błędu. Frech ma być idealny i widać jak pod lupą, gdy coś jest spaprane, dlatego precyzja jest kluczem do ładnego frencha
Jak ktoś ma lepszy sposób, to niech się podzieli
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2008-11-04 o 14:04 Powód: duuużo literówek :)
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując