Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, palety cieni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-21, 23:14   #386
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez polinqa
juz opisuje, bylo to co prawda wiele razy, ale
cienie inglota moim zdaniem sa dosyc trwale, ja nie zamienilabym ich na zadne inne, u mnie trzymaja sie bez bazy do wieczora, intensywnosc osiagam zawsze taka jak w pudeleczku i latwo sie je cieniuje, nie jestjak z tanszymi, ze nabierasz i ani koloru nie widac ani efektu pracy
cena 8 kolorowej paletki to ok 46zl co tam bylo z groszami juz nie pamietam teraz sa w inglocie jeszcze takie paletki freedom do ktorych mozesz wsadzic jeszcze roze i pudry, ostatnio zaplacilam za 12 cieni ok 55zł i jestem zadowolona, jest rozmiarowo mniejsza niz 8 (8mka ma wymiary 15,5 cm x 10cm a ta z freedom ma 10 x 12, ogolnie w 8ce sa okrągle cienie a w tej drugiej kwadratowe i podluzne, raczej wielkosci cieni sa takie same )
ciernie kwadratowe z freedom maja po 3cm x3 a okrągłe maja srednice cos powyzej 3cm dosyc spore sa i jedne i drugie

a rodzaje cieni... hmmm ja najbardziej lubie matowe i perły, te z freedom są mocno nasycone pigmentami i daja mocniejsze kolory moim zdaniem albo przynajmniej akurat takie wybrałam

ja wybierama swoje kolory z ponad 400 i stwierdzam, ze to jest za duzo

pozdrawiam
URATOWAŁAŚ MI ŻYCIE
Hmm... Skoro 8 jest za 46 zeta, a 12 freedom 55 zeta no to jush chyba włoże te 10 zeta wiecej
A jak jesteś taka dobra to moze podpowiesz jakie kolorki (numerki) tak kilka delikatnych i może ze 3 mocnejsze na wieksze wyjścia (jestem typowym latem, jasny-średni blond, zielono-niebieskie oczy i blada (nawet bardzo) cera) najlepiej czuje sie w różu, beżu błękitnym, szrawym, białym itp
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując