Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, palety cieni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-22, 10:51   #389
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez Madzia14
URATOWAŁAŚ MI ŻYCIE
Hmm... Skoro 8 jest za 46 zeta, a 12 freedom 55 zeta no to jush chyba włoże te 10 zeta wiecej
A jak jesteś taka dobra to moze podpowiesz jakie kolorki (numerki) tak kilka delikatnych i może ze 3 mocnejsze na wieksze wyjścia (jestem typowym latem, jasny-średni blond, zielono-niebieskie oczy i blada (nawet bardzo) cera) najlepiej czuje sie w różu, beżu błękitnym, szrawym, białym itp
z tymi paletkami freedom jest tak: daja Ci taki pojemniczek i na miejscu ukladasz sobie jak maja lezec Twoje cienie, pudry roze itd, koszt pojedynczego cienia kwadratowego lub podluznego to 4zł lub 6zł drozsze to takie ze zlotymi drobinkami i czarne, a 5zł dodatkowo za to pudeleczko w którym ukladasz, wiec moze Ci wyjsc najmniej cos o 53zł dodatkowo mozesz tam wsadzic puderek i roz kazde cos miedzy 8-12 nie wiem czy wszedzie sa te freedom
a teraz kolory w jednym watku Beekeeper wrzucila zdjecia mozliwych kolorow inglota, dosyc pomocne, wiec mozesz zaanalizowac sobie te kolory i dobrac
508 zimny rozyk, 766 sliwka, z szarosci to ja kupilam paletke pro 5 i niestety kolorkow nie znam... ale na prawde polecam Ci http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=178 na pewno znajdziez kolorki i juz pojdziesz z gotowymi ale nistety przy paletkach freedom są troszke inne numerki ale tam mozesz sobie powyjmowac i poukladac je to moze latwiej niz tak pamieciowo wpisywac w formularz (jak przy 8ce)
to powodzenia
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując