Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Oriflame część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-22, 19:08   #164
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez solaris1990 Pokaż wiadomość
O matko takie klientki jakie Wy macie to za przeproszeniem po pupci cNo ale ma sie różnych klientów.Jedni mają kase inni nie i liczą się z pieniędmi. Ja mieszkam w małym miasteczku moze dlatego.ałować klientka u mnie to czasem zamowi za 10 zl czasem na wiecej .

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Z tego co ja widzę to macie mnóstwo zamówień.Tylko pozazdrościć takich klientów.
powiem ci tak w ori zeby miec te 300 zl zamowienia musze obsluzyc ok 10-12 klientek kazda z reguly jakis jeden produkt zamawia ale z avonu to naprawde az sie dziwie jak dziewczyny zamawiaja np dla siebie na 150zl-200 masakra to ja bedac konsultantka nie zamawiam tyle dla siebie ale bravo dla nich dzieki nim ja moge byc konsultantka a i ja tez jestem z bardzo malego miasteczka tylko gminnego

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Zestawy z wodą toaletową są do kitu? w dodatku, jeśli dostaje się je za 1 zł?
Albo kuracja ecollagen?

No i jedna ważna rzecz - jeśli konsultantka Avon zbierze zamówienie za 150 zł po cenach katalogowych, to zarobi jakieś 34 zł. Konsultantka ori sprzedając za 100pp czyli za dwa razy tyle, co konsultantka Avonu, również 2 razy tyle zarobi.
Wiadomo, że jak są niższe wymagania, to się ludzie mniej starają i co za tym idzie mniej zarabiają.
nie no to nie tak ja majac zam kwotowe z obu firm na np 500zl to z av. zarabiam 150zl a z ori tylko ok 100zl ale oczywiscie praca w kazdej z tych firm jest fajna kazda ma swoje plusy i minusy np tu wiecej zarabiam a w ori sa fajniejsze prezenty czy tansze probki itd....mi sie podoba tu i tu

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
hm...a to kody ze zdrapek wpisuje sie do koszyka? chyba jest osobne okienko na to...

czytalam tutaj ze avon ma gorsze prezenty niz ori. mozecie podac jakis przyklad? i za co mozna dostac prezent w avonie?
wiesz nie wiem czy gorszy czy lepszy na pewno ostatnio prezenty sa zadko byly w kat 01 i 02 i to tylko dlatego iz w tych kat po swietach jest bardzo mala sprzedaz ale prezenty byly fajne w 01 za zamow.za 150zl dawali krem anew na cellulit za 1zl a w kat 02 tez za 150zl zamow byl przybornik kosmetyczny i peeling do skorek i paznokci natomiast np w kat 03 nie ma prezentow za kwotowe zamowienie tylko jak sie zamowi 8szt nowej szminki to dostajesz tusz do rzes nowosc dwa lakiery do paznokci tez nowosci i wode pur blanke
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora