Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skład kremu z silikonami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-02-11, 08:21   #1
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna

Skład kremu z silikonami


Już kiedyś pisałam, że moja cera "dusi się" pod kremami na bazie silikonowej a teraz dodatkowo zauważyłam, że te kremy się po prostu nie wchłaniają!
Używając takiego kremu na dzień nie jestem w stanie nałożyć podkładu a używając na noc niemal całość wsiąka w poduszkę.
Czy to normalne zjawisko? Czy ta śliska warstewka na buzi ma pozostawać?
A może po prostu nie powinnam kupować takich kremów?

Znalazłam skład tego kremu - czy faktycznie ma bazę silikonową, czy może jakiś inny dodatek dający ten "poślizg"?

aqua, dimethicone, cyclopentasiloxane, glycerin, dipropylene glycol, cetaryl ethylhexanoate, alcohol, butelyne glycol, dimenthicone copolyol crosspolymer, linum usitatissimum, aluminicum strun octenylsuccinate, ethylene / arylic acid copolymer, hexyldecanol, alcohol denat., parfum, tocopheryl acetate, sodiumcitrate, dimenthicone / vinyl dimenthicone cross polimer, althaea officinalis, prunus amygdalus dulcis, methylparaben, caprylic, sodiumhyaluronate, theobronic cacao, avena sativa, butylparaben, ethylparaben, sanguisorban officinalis, xanthan gum, propylparaben,phenoxyetha nol, isobutylparaben, BHT, plankton extract, chrorphenesin, pyrus malus, enobotryd japonica, CI 17200

Z góry dziękuję za odpowiedź.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując