Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ratunku!! popsułam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-17, 22:26   #2
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Ratunku!! popsułam

Dziewczyny, jestem przerazona tym co sobie narobiłam. Kupiłam sobie zestaw svr hydracid ilfa plus, z myślą o tym ze będę soie stosowała od czasu do czasu na łydki, bo mam takie pełne przebarwień od wrastających włosków, i to jest ok. Ale co sobie narobiłam. Pomyslałam sobie, że użyję tego peelingu z zestawu na czoło i brodę - czyli w miejsca obfitujące w grudki, zaskórniaki i czasem wypryski co by złuszczyc i wyrównać naskórek. No i posmarowałam sobie. Zaczęło szczypać jak to przy kwasach, pochodziłam z tym 5 min i zmyłam wodą mineralną. Na to nałożyłam krem toleriane a chwile potem pomyslalam ze zaaplikują sobie w te miejsca brevoxyl. Jeju jak mnie skóra zapiekła, cała sie zrobila czerwona. Zmyłam szybko, i nałożyłam grubą warstwą toleriane i alantan plus w kremie- troche jakby pomogło ale skóra jest dalej trochę piekąca i zaczerwieniona. Czy to przejdzie? Co moze mi się stać i co powinnam zrobić - mam nadzieje ze w najgorszym wypadku zejdzie mi skóra. Powiedzcie co robić! Pozdrawiam,
Gupia psuja.

skład peelingu to:
5% kwasu glikolowego, 13% kwasów AHA, 6% mleczanu sodu, 1% kwasu salicylowego,3% gliceryny, 0,5% alantoniny
skład brevoxylu to:
substancja aktywna - nadtlenek benzoilu 4% w/w
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując