Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar LRP(stosowanie, opinie, wrażenia, interakcje z innymi kremami)WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-30, 07:14   #105
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Olejek do twarzy dr Hauszka a Effaclar K

Cytat:
Napisane przez emka66
Bulbo ja również stosuję kosmetyki hauschki wg zalecań. Mam cerę tłustą skłonną do wyprysków, mam wrażenie, że po zastosowaniu olejku skóra szybciej się zanieczyszcza i powstają wypryski. Napisz jak jest u Ciebie, bo ja nie wiem co robić, stosuję już ponad miesiac i nic się nie zmienia, też myślałam, że to może tak na początku. Czy nadal stosujesz ten olejek? Pozdrawiam.
On MOŻE, ale nie musi zapychać, to sprawa indywidualna - jedne z nas będą tolerować jego potencjalnie komedogenne oleje, inne nie.
Dodam jeszcze, że to nie jest kosmetyk-cud, który każdemu będzie pasował i każdą twarz wyleczy z trądziku. Sama używam olejku Hauschki prawie 2 miesiące i niestety nie zauważyłam, żeby niespodzianek pojawiało się mniej lub żeby się szybciej goiły - jak coś ma wyskoczyć - Hauschka go nie powstrzyma. U mnie grudki i wągry zostały na tym samym poziomie. Jedyne, co zauważyłam, to większe przesuszenie.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując