Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybka redukcja podrażnień
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 13:50   #16
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Szybka redukcja podrażnień

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Z hydrolatów najlepiej sprawdził się u mnie różany, fajnie uspokaja skórę
U mnie podobne, super sprawa ten hydrolat Oczarowy tez jest niezly, uzywam go wtedy, kiedy chce uzyskac uczucie swiezej i lekko napietej skory
Z kremow na moje podraznienia (mam na mysli male, przesuszone placki na policzkach) dobrze podzialala Bioderma Hydrabio Legere, sklad pewnie znany... Alkohol denat. na szostym miejscu, ale mnie nie podraznialo, wrecz przeciwnie.

Edit: Jednak na KWC nie ma podanego skladu tego kremu.
Oto on:
Water, Glycerin, Cyclomethicone, Dicapryl Ether, Dimethicone, Alcoholo Denat., Cyclopentasiloxane, Glycol Palmitate, Polyehtylene, Sodium Lactate, Arahidyl Alcohol, Niacinamide, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Rhamnose, Mannitol, Fructooligosaccharides, Glyceryl Stearate, Peg- 100 Stearate, Behenyl Alcohol, Xylitylglucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arachidyl Glucoside, Hexyldecanol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Caprylic/ Capric Triglyceride, Laminaria Ochroleuca Extract, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Fragrance

Oj, duzo tych ingrediencji...
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.

Edytowane przez nom_de...
Czas edycji: 2007-02-05 o 14:14
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując