Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie kolory, włosy i ubrania są dla mnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-25, 19:35   #7
Barghest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 26
Dot.: Jakie kolory, włosy i ubrania są dla mnie?

Dziękuję za rady,
boję się, że moje włosy nie będą wyglądały nawet w miarę zdrowo. Nigdy chyba nie były w dobrym stanie, nawet jak byłam mała, a teraz od kilku miesięcy naprawdę o nie dbam i jedyny efekt jest, że się mniej przetłuszczają (i wypadają). Do okulisty idę szóstego, więc już niedługo A dzisiaj cały dzień zasuwałam w innym czarnym kapeluszu. Nakrycia głowy akurat bardzo lubię

Moja pielęgnacja włosów;

- mycie: najpierw Babydream (maj, czerwiec), potem Jonhons 3in1 (strasznie wysuszał), teraz szampon Wardi Shan z glinką baloun bez sls (składa się chyba tylko z dejonizowanej wody i glinki) no i pierwszy raz wczoraj zmywałam olej Mrs. Potter's. Wcześniej była jeszcze jedna odżywka, ale się nie sprawdziła.
- odżywki (do krótkiego trzymania); Aloes i Granat Alterry - odżywka, potem w tym charakterze używałam maski, co przyniosło równie paskudny efekt. Teraz za odżywkę trzymaną ok. 5-10 minut służy mi aloesowa maska WAX z Pilomaxu.
- maski: WAX z Pilomaxu, od niedawna Biovaxy
- oczyszczanie slsowe :Barwa Ziołowa
- odżywki inne: Joanna z Rumiankiem do spłukiwania (rzadko, bo puszy), Jantar od niedawna
- olejowanie: najpierw lniany, potem z pestek winogron

Ponadto pije nieregularnie drożdże, nieregularnie wcinam kisielek z siemienia lnianego, jadłam tabletki ze skrzypu...
A włosy, jak złe były, tak są. Zmiany jeśli są, to prawie niezauważalne. Po jakim czasie stosowania CG coś może zacząć się w miarę widocznie zmieniać?
Barghest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując