Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaz a uczucie suchosci twarzy :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-22, 10:06   #13
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: makijaz a uczucie suchosci twarzy :(

Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, co Ci będzie najbardziej służyło, bo na każdą skórę działa coś innego. Mnie np. bardzo pomaga teraz krem Lierac, Sequissimo, Baume Intense (balsam do cery odwodnionej). Bardzo dobry jest też Physiogel, ale już bardziej tłusty, chociaż przy Twojej suchej skorze powinien Co odpowiadać. Naprawdę świetnie nawilża też Hydraphase La Roche Posay, ale tylko wersja Riche (przynajmniej w moim przypadku). Poza tym jest w ATW taki krem Dreams do stosowania tylko na noc. Jest to krem fizjologiczny, zawiera to, co powinna zawierać normalna zdrowa skora i tak też ma działać: reguluje funkcje skory. Wczoraj się w niego zaopatrzyłam i na razie użyłam tylko raz, więc trudno mi coś powiedzieć, ale zgłoszę go do KWC i zdam relację. Jest to bardziej kuracja niż taki zwykły krem.
Jest jeszcze jeden świetny krem natłuszczająco-nawilżający La Roche Posay Hydranorme. Tłusty jak diabli, ale przeznaczony do takiej bardzo bardzo suchej skóry. Ten to chyba tylko na noc, bo pod makijaż nie bardzo się będzie nadawał. A i jeszcze przypomniał mi się Dermedic Hydrain 2. Jak mojej mamie przesuszyło skórę na twarzy i to tak porządnie, ten krem bardzo jej pomógł. Jest to krem nawilżający, ale o dość treściwej konsystencji (dlatego ja nie odważam się go używać), twoja sucha skóra powinna go polubić. Poza tym zaopatrz się w jakąś bardzo dobrą nawilżającą maseczkę i stosuj nawet codziennie przez dłuższy czas. Jeżeli nie zatykają Ci się pory mogę polecić Vichy do cery odwodnionej. Ja teraz stosuję Clinique i bardzo mi ta maseczka służy.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując