Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-18, 12:12   #1000
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Witam Dopiero teraz trafiłam na ten wątek, a szkoda!
Przejrzałam dopiero kilka stron, ale zamierzam nadrobić zaleglości.
Mam 18 lat,cerę naczynkową z tendencją do przetłuszczania się. Naczynka nie są jakoś super widoczne, jest to raczej kwestia rumieńców pod wpływem emocji, zmian temperatur, wysiłku. Dlatego zastanawiam się, czy taka intensywna kuracja jest mi potrzebna. Może wystarczy krem na dzień, na noc, filtry (te filtry to takie zwykłe, w kremach przeciwsłonecznych,tylko wysokie jak 50, tak?) , jakaś maseczka. Bo piszecie,że stosujecie sera, kuracje kwasami,jakieś hydrolaty. Nie orientuję się w tym, ale sądzę, że aż tyle nie jest mi potrzebne. Może nieco później. Byłabym wdzięczna gdyby któraś z was zaproponowała jakiś zestaw właśnie na dzień,na noc. Chwalicie sobie Avene i La Roche - Posay. A z tych tańszych, bardziej na licealną kieszeń ? Chociaż kasa wydana będzie w słusznej sprawie, to można odżałować większy wydatek. Dzięki temu wątkowi sporo wiem, ale też mam mętlik w głowie bo chciałabym zacząć od zaraz, a totalnie nie wiem za co się najpierw zabrać. Pozdrawiam!
__________________
This band rox !

Edytowane przez Waniencja
Czas edycji: 2007-03-18 o 15:58
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując