Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-19, 15:08   #1008
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Erato chwalilaś krem na naczynka chyba SVR, ja nie mam typowo naczynkowej cery, rumien mi nie doskwiera, ale skore mam cienka jak pergamin, przeswituja mi wszystkie naczynia krwionosne, takie niebieskie krechy, polecacie Diroseal na pogrubienie skory, ale on mnie na bank zapcha czy ten krem mialby zblizone dzialanie? ja cierpliwa jestem, nie nastawiam sie, na szybki efekt, łykam Cerutin jak radzicie, a moze cos innego bez trojglicerydow?
No niestety, pogrubienie naskórka to "sprawka" retinaldehydu, więc nic nie będzie podobne do Dirosealu, poza inymi kosmetykami Avene z retinaldehydem, jak Ystheal. Ale z tego co wiem, chyba wszystkie mają trójglicerydy. A te "krechy" to takie drobne naczynka, czy po prostu widać żyły? Jeśli tak, to właściwie nie ma powodu stosować kremów typowo antynaczynkowych, raczej ochronne, wzmacniające. Z SVR pisałam o Rubialine, bardzo dobry, ale to typowy antynaczynkowiec. Trudno mi powiedzieć, jakie kosmetyki poprawiają stan cieniutkiej, wrażliwej skóry.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując