Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-19, 17:39   #1015
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

oliwka nie rozjasnia, co najwyżej moze łagodzić zaczerwienienia i przez to twarz wydaje się jaśniejsza

Truskawkowawiosno jeśli boisz się zoracu ( czego wcale sie nie dziwie), spróbuj może Retin A, ja jestem z niego bardzo zadowolona. Po ciągłym łuszczeniu się po Zoracu , Retin to jak spełnienie marzeń, nie wiem co to są łuszczące się skórki, Twarz jaśniutka i wygładzona, używam od 1,5 miesiąca więc na pogrubienie jeszcze nie liczę.. a mam taki sam problem jak ty, z tym że z okolicami oczu, gdzie skóra jest cieniutka i prześwitują przez nią zyłki...
sumiennie maziam się Retinem i nawilżam i czekam

z antynaczynkowców i zapobiegająych rumieńcom kremom polecam Dermacos z 3% wit K, Eris Pharmaceris Capril z 1%K i Ruboril.
Stosuje je na zmianę ( zaznaczam, że nie mam popękanych naczynek, ale skłonnośc do rumieni i własnie takie prześwitujące żyłki) i naprawdę jest dużo lepiej, twarz nie reaguje tak histerycznie na wszytsko
Polecam też serum z oliwki iampułek wit. K - Vitacony jako kuracje czasową lub codzienną pielęgnację
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując