Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-04, 16:38   #4424
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez palau Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie łącznia filtrów. Mianowicie pokochałam i używam SVR 50 B ( dzięki Hexxance ) który jest wyjątkowo tępy, nie daje się więc w smarować rozsądnej ilości ( "przepisowa" nawet przez myśl mi nie przeszła ) Rozumiem że najlepiej (jeśli w ogóle ) łączyć z filtrem tej samej firmy. Jak to wygląda w praktyce?

Kolejne pytanie jakie mi się nasuwa dotyczy matowienia - tuż po aplikacji paszcza ma cudowny mat, zawsze mimo tego osypuje ją jedwabnym pudrem Hauschki. Mimo tego po około godzinie już się świecę jak (..) powiedzmy żarówka. Czyżby wina leżała w moich nie umiejętnościach (nieodpowiednie nałożony puder ) ?



Bedę wdzięczna za wskazówki
SVR 50 dobrze naklada sie na Humektan,w sumie musisz poszukac nawilzacza dla siebie ktory zaspokoi potrzeby skory,naczynkowy Dax tez calkiem dobrze spisuje sie w roli nawilzacza.

Matowienie to indywidualna kwestia i trudno powiedziec,ale moze sprobuj odcisnac puder jedwabny na skorze a nie omiatac twarz;zrobic delikatne steplowanie twarzy pudrem.
A czego uzywasz obecnie pod SVR 50?bo mozliwe,ze to tez ma znaczenie....


Przy okazji chcialabym podzielic sie z Wami pewnym pomyslem,aby uporzadkowac Forum poniewaz w ostatnim czasie powstalo wiele zdublowanych lub podobnych watkow i moze dobrym pomyslem byloby zrobienie kilku zbiorowek w ktorych moznaby pisac o programach pielegnacyjnych itp. z tym,ze podzielic to na kategorie w zalznosci od cery.
A moze ktos ma inny pomysl?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora