Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-04, 17:28   #4425
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
SVR 50 dobrze naklada sie na Humektan,w sumie musisz poszukac nawilzacza dla siebie ktory zaspokoi potrzeby skory,naczynkowy Dax tez calkiem dobrze spisuje sie w roli nawilzacza.

Matowienie to indywidualna kwestia i trudno powiedziec,ale moze sprobuj odcisnac puder jedwabny na skorze a nie omiatac twarz;zrobic delikatne steplowanie twarzy pudrem.
A czego uzywasz obecnie pod SVR 50?bo mozliwe,ze to tez ma znaczenie....
Hexxanko

Pod SVR w zasadzie nic już nie używam. Nawilżam się jedynie nocą ( Kinerase lub Juwit )

Pytanie moje nie było zbyt precyzyjne, chciałam dowiedzieć się jak wygląda sprawa filtr na filtr. Ponieważ SVR 50 nie da się nałożyć w sensownej ilości , pomyslałam aby może jakiś inny filtr zastosować pod spód. Jak to widzisz ? Może za bardzo kombinuję ?

Odnośnie porządku na forum, przejrzystość zawsze jest wskazana , czeka Cię jednak sporo pracy. A najsmutniejsze jest to, że "zaśmiecacze" i tak po jakimś czasie zrobia swoje
Edit:
A z pudrem będę kombinować Nie sądziłam że sposób nałożenia jest istotny (eh ta niewiedza ).
palau jest offline Zgłoś do moderatora