Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Faceci lubia długie paznokcie czy nie??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 14:04   #12
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez hotmaui Pokaż wiadomość
Mój mówi "jaaaaaa, kiedy zdejmiesz te pazury w końcu, masz takie ładne swoje naturalne..." I sama nie wiem wtedy czy chodzi o to, że go przed chwilą przypadkiem zadrapałam czy ze naprawde mu się podbają krótkie przycież faceci są taaak strasznie przewrażliwieni na swoim punkcie
Mój Mąż poznał mnie jako nosicielkę długaśnych żeliu z różnymi koronkami i innymi cudami, ale nic nie mówił, dopiero kiedy je zdjęłam rok temu, to do dzis się zachwyca moimi naturalnymi, pomalowanymi krótkimi (!!!) paznokciami, bo dłuższych niż 3mm nie wychoduję... i jak już zdjęłam, to mam zakaz nakładania znowu sztucznych... I uważa, że dużo bardziej seksi są krótkie paznokcie pomalowane na mocny, ciemny kolor, niż długie szpony
Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
W moim otoczeniu mężczyźni "szpony" zdecydowanie potępiają!
Co innego ładnie wypielęgnowane, naturalne, wystające najwyżej pół centymetra (centymetr to już naprawdę max!!) za opuszkę paznokietki pomalowane jedynie jaśniutkim słabo kryjącym lakierem.
Raz jeden zdarzyło mi się na temat sztucznych paznokci coś usłyszec miłego od faceta

Moi znajomi zdecydowanie wola krótkie (2-3mm poza opuszkę) i najlepiej w mocnym i ciemnym kolorze- wiśnia, śliwka itd albo francuz...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując