Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-21, 10:56   #3281
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzis na buzie nalozylam mineraly JR
-Podklad Paula (chyba z tym cynkiem mikronizowanym), wtopil sie rewelacyjnie, ewidentnie moj kolor! nie rozowy, nie bezowy, nie zolty.. sama nie wiem jak to okreslic - dla mnie rewelacja.

Podklad jest strasznie miałki i ciezko go nabrac na pedzel, ale jutro sprobuje na mokro, choc ani razu tak nie robilam.

Podkladu dalam malo bo chcialabym go na 2 razy zastosowac.. a probka wlasciwie chyba tylko na raz jest

Nie mniej krycie bardzo srednie, ujednolicenie - wporządku.. ladnie sie rozprowadzil na filtrze.

Wieciej nie moge nic napisac, bo wczoraj za malo kremu dalam i dzis mi skora kolo nosa i na nosie platami schodzi znow i jest troche szorstka. Nie mniej na policzkach efekt bardzo ładny, zero pudrowosci, nie mniej mineralki sa dosc "suche", przynajmniej tak to odczuwam.


Na to dalam Translucent Veil, no ale co tu pisac bez tego mam mat na twarzy, wiec nic nie napisze..

Chcialam dac bronzer, ale jest go tak malo, ze sobie jutro naloze jak dzis dobrze nakremuje twarz na noc, zeby rano byla jedrna i gladka.

Dalam troche rózu Chloe, ale u mnie nic nie widac bo to taki bladorozowy róż, taki mleczny.. chyba zuzyje na oczy jako baze


Ogolnie jak narazie to podoba mi sie ten podkladzik, ale jutro sie raczej wypowiem dobitniej.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora