Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-22, 19:11   #3293
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez ullula Pokaż wiadomość
hmm..
a mogę spytać czym się różni podkład mineralny od naturalnego?
bo się trochę nie znam..
chociaż chciałabym...

czy ten co kupiłam-
http://www.sklepnaturalny.pl/makija/...um-bez-02.html
ma dobry skład?

Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Talc, Glyceryl Oleate Citrate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Magnesium Aluminium Silicate, Xanthan Gum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet) Almond) Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Hydrolyzed Silk, Parfum (Essential Oils), Sodium Citrate, Citric Acid, Tocopherol, Limonene, Linalool, [+/-CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499]


Służy mi bardzo dobrze...
Będę wdzięczna za odpowiedz..
Róznica zasadnicza - podkład mineralny jest z minerałów - tlenek tytanu, cynku, żelaza, mika, krzemionka, ma postać proszku i w najlepszej wersji zero składników aktywnych. Podkład naturalny, czy jak go zwą, jest oparty raczej na roślinkach i innych składnikach pochodzenia naturalnego, to zupełnie inna bajka.

Czyli generalnie opieramy się na innych kategoriach skaldników. A ten naturalny niestety też może uczulić czy coś podobnego bo każdy składnik może podrażnić teoretycznie.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora