Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego kochamy kotki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-25, 19:36   #2
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kotki :) dlaczego je kochać?

Mysle ,ze koty to wyjatkowo madre zwerzeta , maja swoj charakter i przede wszystkim nie da sie ich sobie podporzadkowac. Dzieki temu nie czuje sie jakbym byla pania swojego kota a jego przyjaciolka Wiadomo ,ze mamy pewna wladze nad zwierzetami ale kot ,postepuje przede wszystkim zgodnie ze swoim umyslem i przekonaniem ,nie zmusimy go do czegos czego nie chce zrobic inna metoda niz sila , nie da sie przekupic. Nie mowiac juz o tym ,ze sa kochane , troskliwe i maja taki typowy spokojny charakter Mowi sie ,ze koty sa wredne ,zlosliwe i niewdzieczne ,a to wszytsko z powodu niewiedzy na ich temat , duzo osob mowi w ten sposob ,gdyz nie sa jak inne zwierzeta ktore przychodza na zawolanie , nie aportuja ,wtedy kiedy my tego chcemy ,tylko wtedy kiedy one tego chca Dlatego sa niewdzieczne ... ze poprostu mysla , dziwne rozumowanie luzi ,ale tak jak to napisalam to poprostu niewiedza . Zdarza sie tak ,ze charakter kota oceniaja ludzie postronni ,ci ktorzy przebylali z kotem krotki czas albo wogole nie mieli z nimi stycznosci ,a jakie maja do tego prawo
A zeby nie bylo tak przykro to czy na widok kociaka nie robi sie cieplutko . Mieszkam z dwiema kotkami i jednym kocurkiem , bez nich naprawde byloby mi ciezko w trudnych sytuacjiach , doslownie przychoda i mnie pocieszaja,klada sie na mnie ,rozsmieszaja i mrucza.
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora