Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-18, 18:35   #21
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ha! nikt nie obstawiał piątku :P ja tak liczyłam na czwartek, moze piątek, ale bardziej czwartek.

evelinek rozumiem, że nie jesteś zadwolona z zakupów ciuszkowych? co konktretnie bylo nie tak? (oprocz jakosci boohoo, bo widze ze macie zastrzeżenia). rozmiar nie trafiony? bo bralas rozne...ktory w koncu pasowal?

jesli chodzi o boohoo, jakość nie jest zapewne rewelacyjna i jesli ktos woli super jakość, to może sobie oczywiscie kupić np sukienke na wesele za parę stów. a ja czasem wole kupić za stówę 4 sukienki i na 4 imrpezach mogę wsytąpić w innej a sukienka super jakości nie ejst mi potrzebna, bo nie bede przez 2 lata na wszystkie imprezy w tej samej. ta kieca za 30 zł to może mi się nawet po tej jednej imprezie rozpasc-niewielka strata. co kto lubi
Ja też obstawiałam czwartek

Właśnie żaden nie pasował Tzn ja wiem, że jestem niewymiarowa, ale żeby aż tak Żadna z czterech wziętych przeze mnie sukienek nie była ok Co do jakości, chodzi mi o to, że na ich stronie wyglądały jakby były zrobione ze znacznie lepszego materiału, więc w realu było rozczarowanie. Dużo bardziej zadowolona jestem z nabytków w Miracollo, brałam zupełnie w ciemno, też nie ze wszystkim trafiłam, ale ogólnie z zakupu jestem zadowolona, plus jakość sporo lepsza niż BH. No nie wiem, ale dla mnie to dziwne, że w GB mają gorsze jakościowo rzeczy niż taka bałaganiarska hurtownia w PL. Poza tym, ciężko mi coś wybrać z kolekcji BH, chyba zbyt konserwatywna jestem

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
J
Dziewczyny napiszcie mi proszę, czy wolicie zamawiać na Mazidłach czy na BU? Niby koszyk na BU mam załadowany ale dopadają mnie wątpliwości, a nie chcę w wątku o nt pisać póki go nie przestudiuję...
Zdecydowanie Mazidła
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora