Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 16:08   #4974
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Pisalam ze wygladza "szope" ale okazuje sie ze ja nie mam az takiej duzej jak mi sie wydawalo bo u mnie po wyprostowaniu wlosy nie sa napuszone tylko przylegaja do glowy (chociaz jakies tam niewielkie sianko jest zwlaszcza na czubku glowy) Przed chwila prostowalam siostrze i dobrze jej wyprostowalo i wygladzilo ale tylko "zdrowe" wlosy, te bardzo poniszczone i "sianko" niestety wygladziło tylko w niewielkim stopniu ale ona ma bardziej zniszczone odemnie A wiec jak ktos jest zainteresowany kupnem tej prostownicy to niech wie ze b.zniszczonych wlosów (czego efektem jest napuszenie) nie wygladzi dokonca chociaz moze jak sie ma takie wlosy to zadna prostownica nawet za 1000zł ich dobrze nie wygladzi... moze po uzyciu jakis kosmetykow efekt bedzie lepszy? W najblizszym czasie kupie i sprawdze na mnie i na siostrze Ale jedno napewno trzeba jej przyznac bardzo dobrze domyka łuske wlosa przez co sa blyszczace Generalnie bardzo polecam do wlosow nie bardzo zniszczonych, cienkich i prostych napewno sie sprawdzi tak jak w moim przypadku ale mysle ze grube i krecone tez dobrze wyprostuje tylko poprostu na wiekszej temperaturze.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora