Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Słodki orient-na prośbę kasiasiar:* @ dla zielonych oczu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 23:01   #28
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Słodki orient-na prośbę kasiasiar:* @ dla zielonych oczu

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Jak dojdą do mnie fiolety z MAD i skombinuję złoto to zrobię, wstawię na MM - napiszesz co poprawić?

Champagne to na oko kładłaś? Wydawało mi się, że jako róż? Czy czegoś nie ogarnęłam? Amaretto też z Blusche?

taki mały oft.. czy myślisz, że skoro mamy taki sam kolor oczu i używamy tego samego odcienia podkładu to jest szansa, że champagne będzie moi różem? Szukam różu idealnego brzoskwiniowego, nie różówego i nie z EDM
Ja naprawdę wierzę że nic tam nie trzeba będzie poprawiać

Tak, róż kładłam bo nie miałam odcieni i chciałam kombinować a zależało mi by tylko Blusche użyc.. na koniec musiałam sie posiłkować Ud..
Champagne jest mocny, bardzo! Lubie ten kolor, ale trzeba strasznie uwazać przy nakładaniu bo jest napigmentowany i lubi zostawiać plamy. A jak zmieszasz z czymś jaśniejszym to zmienisz kolor za bardzo.. ja go daje mikroskopijna plamke i rozcieram..(ale i tak są plamy..) Natomiast soft bronzer jest piękny..
Brzoskwiniowy róz... zaraz Ci poszukam..

a.. i amaretto to rozswietlacz-piękny, trzeba miec go naprawde zawsze w torebce! Duza robi z cera!

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Na pozor slodziak ale w rzeczywistosci kwintesencja kobiecosci, elegancji i delikatnosci zarazem (nie jest przeslodzony). Pieknie podkresla teczowke

dziękuje ewciuu Ciesze sie z tak milych słow..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując