Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W pullu dalej kupujemy, jak wariatki szalejemy! - Pull&Bear cz. 31
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-31, 17:55   #2699
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: W pullu dalej kupujemy, jak wariatki szalejemy! - Pull&Bear cz. 31

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Biała faktycznie błyszczy się jak plastik. Woski fajne w ogóle wszystko spoko oprócz koszuli jeansowej.Słaba jest wg mnie.

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Dalej nie widze wielkiej róznicy pomiędzy tymi dzinsowymi i te w kratę bez szału, ale skoro chodzisz to A woski super leżą, nie oddawaj.
Różnica w materiale jest i trochę w kroju i w kolorze ta z guzikami na kieszeniach jest ciemniejsza i cieńsza.

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
w woskach pierwszej koszuli dżinsowej we wzory mnie się wydaje, że S lepsza, ale może to kwestia zdjęcia. w tej z wilkiem też fajnie wyglądasz koszule w kratę jakoś mi się nie widzą

Cytat:
Napisane przez triflee Pokaż wiadomość
Na zdjęciu w koszulce z wilkiem woski wyglądają, jakby były za duże w pasie na Ciebie, ale na reszcie jest ok, więc chyba tylko źle się ułożyły

A, zapomniałam: pierwsza dżinsowa koszula leży zdecydowanie lepiej, świetnie wygląda między tymi we wzorki nie widzę różnicy
Właśnie z tymi woskami to jest tak, że teraz niby w pasie są akurat, nawet z 1cm mogłyby być mniejsze ale jakby wzięła 34 to się w uda nie zmieszczę

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
Woski super!
Co do koszul - nie wiem, która lepiej leży, nie widzę różnicy za bardzo...
A dzinsową dzis kliknęłam
Aaa, i z wilkiem super!
Kamizelka nie moje klimaty...

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
woski super (na Was tak mi się podobają, a sama się do nich przekonać nie mogę), pewnie się rozciągną, próbowałaś mniejsze mierzyć?
koszula biała - workowata taka
koszula we wzory - nie widzę różnicy w rozmiarach, dla mnie szmatka
czarne jeansowe - czymś tam się różnią obie świetnie wyglądają, ale jedną bym oddała, bardziej podoba mi się ta z guziczkami na kieszeniach (bo ma srebrne zatrzaski, zamówiłam ją dzisiaj)
koszule w kratę leżą ok, ale takie smutne dla mnie (już wolę całe czarne)
koszulka z wilkiem fajna, jak materiał oceniasz?
kamizelka taka sobie, bluza też nie w moim stylu
Ta we wzory figuratywne to nie taka szmatka, serio całkiem fajny materiał i nie prześwituje.
Koszulka z wilkiem taki bawełniany zwyklak za taką cenę idealny.
emii jest offline Zgłoś do moderatora