Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 23:00   #1306
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Margaretka, na Allegro, pol roku temu - wyjatkowy fuks. Mam je od Pani Magdy (trapa). Prismissime tez od niej. I czekam na wiesci o cudownych dostawach ale chwilowo cisza.
Tez troche zalowalam, ze nie wzialm tych Skin Fusion ale liczylam na to, ze je Pani Magda sprowadzi. Trudno. Juz sie prawie odchorowalam

Co do nakladania meteorytow. Tez w pierwszym momencie nie widzialam efektu, wszyscy pisali i mowili jakie te WR sa "choinkowe", oczoplasowe, nadrobinkowane i inne cuda, jaja i berety. Zadnych takich ekstremalnych efektow nie daja i nie zgadzam sie jakoby mial to byc jedynie rozswietlacz. Ja ich z powodzeniem uzywam na cala twarz, a nie tylko miejscowo. Na skronie i policzki nakladam najwyzej dodatkowo proszek z dna pudelka, ktory mam przesypany do malego sloiczka (same fioletowe kulki mi sie pokruszyly prawie i mam taki liliowy, drobinkowy puderek). Klade jedna warstwe WR na Dermacol i wychodzi cudo.
Kiedys, jak dopiero z nimi zaczynalam (wtedy tez kupilam Dermacol 211), nalozylam cieniutka warstwe czeskiego podkladu za pomoca pedzelka, a na to pojedyncza warstwe WR i... siostra mi sie nagle pyta, czy ja moze mam cos na twarzy, bo jestem tak gladziutka, a nic nie widac, i czy przypadkiem mam na twarzy jakis puder, bo przeciez wie, jak ja z samym kremem wygladam, a tu nagle taki gladziutki ale naturalny efekt, ze az zachwyt bierze Od tej pory Dermacol + WR to moj sztandarowy zestaw a'la "sniezka"
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując