Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki z witaminą C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-19, 10:14   #15
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Kosmetyki z wit. C

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Uzywam Active C do cery suchej. Siegnelam tez po Redermic, ale nie moge go uzywac, bo mnie zapycha.

Krem The Body Shop z witamina C jest dostepny na Allegro . Nawet pytalam o cene, o ile sie nie myle 120 albo 150 zl.

W ktorejs z gazet wyczytalam o serum C-Genius Heleny Rubinstein - cena dosc wysoka, ciekawa jestem jak z dzialaniem...
O tym serum HR gdzieś pozytywnie wypowiadała się pani Basia (trzebaby zajrzeć do artykułu o wit. C na stronie Wizażu)

Ja również opłakuję brak Reti C

Przerobiłam wszystkie Active C - i zdecydowanie miom faworytem jest Active C XL - reszta to lepiszcze

Redermic - hmmm....jak przerzuciłam się z avenowskich filtrów na LRP (alkoholowe jak wiadomo) to redermic w końcu zaczął się wchłaniać - przy avence nie wchłaniał się nic a nic, pozostawiając klejącą się warstwę na skórze

flavo c - nooo...całkiem, całkiem....tylko jakoś efektów nie widzę...czyli może coś ze stabilnoścą wit. C faktycznie jest namieszane
no i po drugie 60 zł za 15 ml prostego jak drut składu ....to lekkie przegięcie....można zrobić samemu - tym bardziej, że dostęp do składników jest....
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując