Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-06, 10:38   #48
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.

Agnieszka Holland pod obstrzałem PiSiorów,


Agnieszka robi film o tematyce uchodźców na granicy polsko-bialoruskiej.
Film jest jeszcze w trakcie prac, nie można go jeszcze NIGDZIE zobaczyć, a PiSiory już protestuja, obrażają panią Agnieszkę , w tym w bardzo niewybredny sposób.
No czy oni sa normalni? Lżą jedna z najlepszych polskich reżyserek, na podstawie swoich własnych wyobrażeń, a może nawet gorzej, na podstawie lęku że ona tam pokażę goła prawdę a nie PiSowską propagandę i olaboga, co to będzie?


W ogóle żenada jak PiSowcy usilnie depczą każdego Polaka który swoim talentem i dokonaniami wyrasta ponad urawniłowkę pod tytułem: cicho siedzieć i nie bulgotać, jeszcze się jakiejś sztuki zachciewa, prawdy mówienia i poza granice wychylania.

Zanussiego filmu ostatniego nie da się obejrzeć nigdzie
Tokarczuk jest stale opluwana na każdy możliwy sposób.
Teraz Holland podpadła zanim jeszcze film pokazała.
Wołoszański który poświęcił życie żeby Polacy znali historię jest lżony od agentów.
Wałęsa jaki był taki był ale to symbol wolnej Polski i ma niewątpliwe zasługi jak np.: wepchnięcie Polski do NATO, bez czego teraz to byśmy sie mieli naprawdę z pyszna, pewnie juz dawno pod butem Rosji- tez wielki agent wg. PiS. Nich moze na swojego Maciarewicza popatrzą.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując