Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-30, 10:02   #30
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

ja zawsze prostowałam włosy 'okazjonalnie' czyli jakoś 10 razy w roku. Wydawać by się mogło, że to nie dużo, jednak przewijałam się przez ręce także i tych nieudolnych fryzjerek, kóre przyniły się do osłobienia moich loczków i w efekcie przypominały one nastroszoną szopę siana ;(
Teraz mija już 1,5 roku jak wogóle ich nie prostuje. Myje je do dwa, trzy dni. Stosuję szampony 'Fructisługie&Mocne', a ostatnio rozkoszuję się zapachem i efektami po "Gliskur:Olejki (te indyjskie ) > Używam odżywki albo z Elseve, albo z Evy. Gdy włosy wypadają przechodzę na Dermenę. Choć nie mam już tego problemu od dawna . Zawsze po myciu włosy wiąże w kok dlatego gdy wyschną mam proste do połowy długości, a do łopatek opadają mi miękkie fale . Do stylizacji używam Serum prezciwko puszeniu z Avonu (jest dla mnie boSkie !!! ) i pianek np. Loreala (ta różówa) .
Wogóle nie suszę włosów suszarką i myślę, jaka głupia byłam kiedyś, że tak je traktowałam
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując