Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-06, 19:17   #832
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałabym kupić jakąś dobrą prostownicę najlepiej do 200zł.
Na początku myślałam o remingtonie lub babyliss ale poczytałam sobie troszkę postów i chyba zrezygnuje z nich
Mam cienkie włosy, dość długie. Ogólnie są poddatne, przez co słabsze prostownice dają efekt na jeden dzień(przy dobrych warunkach). Używałam kiedyś jaguara ale niestety nie popatrzyłam na model...Zależy mi na tym żeby efekt był raczej długotrwały
Myślałam o
http://www.allegro.pl/item523565864_...w.html#gallery
lub
http://www.allegro.pl/item521542018_...a.html#gallery

Co o nich myślicie? A może polecicie coś jeszcze innego?

no ja też chcę zakupić prostownicę taką do 200 zł.
Powiem wszystkim wizażankom, że czytam czytam czytam ten wątek i nic nie wiem nowego... ponieważ prostownice o których piszecie są albo za drogie jak dla mnie, albo nie na moje włosy ...

zanim tutaj zajrzałam zastanawiałam się nad babyliss pro tourmaline pulse 24mm albo remingtonem ( nie wiem w sumie jakim ). Z tego co tutaj czytałam chwalicie remington cs 5002. Natomiast babyliss są awaryjne..

więc myślę że bardzo zasadne jest pytanie jaką polecacie do 200 zł..bo te które tutaj oglądałam ( przez was polecane) są często droższe...albo linki nieakttywne ...

tutaj widzę że koleżanka znalazła prostownicę efalock i ciekawa jestem jednak waszej recenzji ( w 1 poście jest wymieniona ta firma) alle jestem ciekawa opinii o tym konkretnym modelu

Toteż odważe się prosić o pomoc mam włosy podatne na prostowanie, lecz po wysuszeniu to istne siano i puch. Włoski mam długie, ale chcę wąskie płytki. więc Baaaaaaaardzo Was proszę o radę. Was - dziewczyny które jesteście obeznane- bo ja jestem zielona i prostuję włosy raz na ruski rok, więc nie jestem obeznana w temacie nawet po jego lekturze - naprawdę nie wiem ...

Edytowane przez amelle
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:20
amelle jest offline Zgłoś do moderatora