Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 21:56   #1914
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Chcę wkońcu zacząć dbać o paznokcie - Proszę Was o pomoc.

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
Dziękuję za wytłumaczenie czyli podstawowa sprawa radełko do odsuwania skórek polecany jest też drewniany bądź metalowy taki patyczek ale po odsunięciu skórki są takie odstające że trzeba je obciąć czymś bo śmiesznie to wygląda, i szklany pilnik, ale która gradacja będzie najlepsza do szybkiego skracania paznokci, nie mam czasu na kilkugodzinne piłowanie, paznokcie rosną mi szybko i obcinam je cążkami tak raz w tygodniu do bardzo króciutkich i opiłowuje ostre brzegi właśnie metalowym pilnikiem który kupiłam w futerale z innymi przyżądami metalowymi do paznokci
Radelkiem sie skorki wycina zamiast cazkow, to takie male dlutko ktorym sie ostroznie 'ryje' miedzy skora a paznokciem, wycinajac skorke, anie odsuwa. Zwykly pilnik szklany jak kupisz w rossmannie bedzie dobry, ja mam od killys, nie wiem czy one maja wypisane gradacje. Jak lubisz na krotko to obcinaj czymkolwiek a potem opiluj. Mi szklany bardzo szybko piluje ale to juz sama zobaczysz. Raz w czas szklany mozna umyc.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując