Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czoło w krostkach pomocy!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-09, 17:24   #25
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Mozecie mi pomoc? Chciałabym pozbyc sie a przyajmniej zmniejszyc moje okropne pryszcze w 4-5dni ale nie wiem co zrobic zeby efekt był natychmiastowy Moze ta masc Termentiol albo cynkowa ale czy juz po pierwszym uzyciu widac efekt? A znacie masc Alantan plus z cynkiem?A moze mozecie mi polecic jakies maseczki domowej roboty? Zrobiłam przed wczoraj wieczorem z platkow owsianych i efekt byl super. Wygladzilo mi czoło w krostach (tylko nie czerwonych tylko one sa kolorze skory takich o jakie chodzi w tytule watku), "pochowało" pryszcze wiec milałam gladziutka cere ale tylko na chwile Rano zaczelo sie wszystko od nowa. Wczoraj robilam tez maseczke z drozdzy i nic nie dala i na dodatek mnie jeszcze bardzej wysypalo ale to chyba nie wina tej maseczki. Wiem ze to jaka mam cere zawdzieczam tez sobie bo codziennie nakladam korektor+puder i wiem ze przez to jeszcze bardziej pomagam bakteriom ale nie umiem z nich zrezygnowac. To jest jak nałog. Mozecie mi poradzic co mam zrobic zeby do soboty wyleczyc albo przynajmniej zmiejszyc pryszcze albo zachamowac ich rozwoj przynajmniej na troche?
PS: mozecie mi powiedziec jak dokladniej wyglada ten termentiol tzn opakowanie np kolor, pojemnosc, forma (ale zapewne tubka) i do czego sie go uzywa czy tylko do pryszczy bo jestem pewna ze mam go gdzies w domu bo nazwa brzmi znajomo a chciałabym go dzis wyprobowac a apteki juz zamkniete
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując