Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik a solarium
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 23:37   #50
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Trądzik a solarium

Cytat:
Napisane przez sjar25 Pokaż wiadomość
Ewa
bo na solarium to trzeba umiec chodzic.................
Na pierwszy raz idzie sie na 5 min zeby przyzwyczaic skore ,a pozniej zystematycznie trzeba chodzic zeby wydlorzac czas opalania.
A jak np pierwszy raz poszlas na 5 drogi na 20 i po dlugim czasie znowu na 20 to takie sa skutki.
Ja jak pierwszy raz zaczelam chodzic tez mi nikt nie powiedzial i madra poszlam w pierwszy dzien na 20 min i spoko na nastepny dzien poprawilam i myslalam ze umre skora to mi platam odpadala nie moglam sie dotkac tak sie poparzylam i jeszcze nikt mi nie powiedzialal z pan tam pracujacych ze s nowe lampy i nawet ktos kto chodzi na solarium systematycznie to spokojenie gora 10 minut
No ale czlowiek na bledach sie uczy teraz chodze juz od 4 miesiecy co drogi dzien na 20 min......wiem ze to przesada lekka zdaje sobie sprawe ale to prawda ze czlowiek sie uzaleznia,tak samo jak anorektyczki ....chude ledwo stoja na nogach a jeszcze powiedza ze sa grobe ,to tak samo ze mna wszyscy mowia ze jestem zjarana jak bambo a ja sie patrze do lusterka i widze blada twarz:-/
Wiec pod wzgledem psychicznym tez jest niebezpieczne.
No ale trodno .....sa plusy i minusy ale co co tam.
Na cos trzeba kiedys umrzec
i uwazasz ze umiesz chodzic na solarium jak to okreslilas?
powiedz ze zartujesz ze chodzic co 2 dzien na 20 min... porownujesz to uzaleznienie do anoreksji, wiec poznaj nowe okreslenie -> tanoreksja, google witaja... Poczytaj, zastanow sie czy jest Ci to obojetne mowiac ze na cos trzeba umrzec... bo nie wiem czy chcialabys umrzec na raka skory, poczytaj tez moze o tym, bo chyba nie zdajesz sobie sprawy z wielu rzeczy.
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując