Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 14:11   #28
Trusia1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Kraków, W. Konty-Gibińska

Na pierwszy rzut oka strasznie miła i sympatyczna. Aż za bardzo... Żadnych konkretów, obiecuje gruszki na wierzbie, leczenie ciągnie się latami, mimo, że miało być zupełnie inaczej, zdziera kase, pieniążki bierze do koperty i nawet nie zdawałam sobie sprawy, że w innych gabinetach dostaje się normalnie paragon Nie poznaje swoich pacjentów i mimo tylu wizyt ostatnio nie wiedziała kim jestem

Nie polecam


Zgadzam się: W. KONTY- GIBIŃSKA jest tylko i wyłącznie nastawiona na KASĘ!!!
Wiele czasu zajelo mi dojrzewanie do mysli o aparacie... jak sie juz zdecydowalam, dlugo szukalam dobrego ortodonty, przeczytalam o dr, Konty-Gibinskiej i ludzie na ogol chwalili, wiec sie zapisalam...

zdziwilo mnie, ze skoro taka dobra, to nie ma do niej kolejki, bo zostalam przyjeta juz nastepnego dnia. Podczas wizyty powiedziala mi, że mam krzywe zeby (co sama wiedzialam) i dowidzenia... 50zł sie nalezy.

nie jestem z tych naiwnych i nie mialam zamiaru placic 50zł za stwierdzenie, czegos co powie mi kazdy... zaczelam wiec zadawac pytania o rodzaje aparatow, ceny itd. a pani "doktor kasa-grabińska" wyczula, ze nie jestem osoba od kórej łatwo jest wyciagnac kase za nic i kazala mi wyjsc... poprostu w sposób wredny i nieprzyjemny mnie wyprosila... a ja sie tylko grzecznie zapytalam o to co ciekawi chyba wszystkich ktorzy przychodza do ortodonty!!!

aha, jeszcze zapomnialam dodac, ze zapisujac sie do niej i placac za wizyte jak u doswiadczonego lekarza, zostalam przyjeta przez jej niedoswiadczona córke, która skonczyla studia moze 5 lat temu... KRECIMY RODZINNY INTERES!!!!!!!!

Dodam, ze nie jestem osobą skapom i potrafie wydac znacznie wiecej za wizyte niz 50zł... ale oczekuje cos w zamian... a nie tylko zdanie "ma pani krzywe zeby".

Odradzam wzystkim KONTY-GIBIŃSKA, a tym którzy sie u niej leczą, aby sobie przemysleli ile kasy juz z nich zdarlla i czy nie lepiej sie przeniesc do kogos lepsego i widzacego pacjeta a nie tylko maszynke do robienia pieniedzy!!!
Trusia1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując