Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobra drogeria w Szczecinie....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-05-07, 08:14   #18
zabulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18
Re: Dobra drogeria w Szczecinie..../ co to sie wyrabia!! ;)- nieuprzejma obsługa cd :(

no właśnie zgadzam się [img]icons/1ehem.gif[/img] to jest duża zaleta Avonu i Oriflame, że chociażby można oddać kosmetyk i spokojnie dokonywać wyboru kolorów itp. Wczoraj zajrzałam do drogerii Natura przy Bramie Portowej, wprawdzie wyszłam bez jakiś większych i specjalnych zakupów, ale Panie wykazywały zainteresowanie i chęć pomocy, zresztą trochę to oczywiście wykorzystałam, tylko w efekcie na nic się nie zdecydowałam [img]icons/icon41.gif[/img] jeszcze w Maczku przy Medicusie jest dosyć dobre zaopatrzenie, ale warunki zakupów, przez okienko jak w kiosku są zupełnie nie adekwatne do tego, że tam się kupuje kosmetyki i niekiedy trzeba mieć możliwość żeby sobie obejrzeć, dobrać kolor, powąchać itp.!! A tam zawsze jest kolejka [img]icons/icon22.gif[/img] i jeżeli nie mam na myśli konkretnego produktu to nawet tam nie podchodzę [img]icons/icon9.gif[/img] Dziewczyny a gdzie w Szczecinie dostanę pełny asortyment Celii?? jak do tej pory znalazłam jakiś mały sklepik gdzie sprzedają tusze, ale reszty nie mają [img]icons/icon21.gif[/img]
zabulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując