Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 14:52   #338
ra3_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 430
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cześć,
zaczęłam pić bratka kilka lat temu. Na początku piłam po śniadaniu, obiedzie i przed snem. Dodatkowo codziennie na śniadanie jadłam płatki owsiane z jogurtem i wieczorem myłam buźkę płatkami owsianymi rozmoczonymi w przegotowanej wodzie. Taka kuracja antytrądzikowa.
Po kilku tygodniach trądzik znikł, żadnego pryszcza, nawet przed okresem, nawet krostki. Nie było też żadnych wysypów na początku stosowania. Zauważyłam też, że straciłam 2-3 kilogramy.
Po 2-3 miesiącach musiałam zrezygnować z bratka, bo zaczął mnie boleć brzuch w okolicach wątroby. Przestraszyłam się i zawiesiłam picie bratka, po jakimś czasie znudziły mi się też płatki owsiane i trądzik zaczął powoli wracać.
Teraz piję bratka raz dziennie, czasami z pokrzywą (parzę osobno lub w jednym kubku). Przynajmniej jedną niespodziankę zawsze mam teraz na buźce więc myślę, że optymalne połączenie to bratek+płatki owsiane. Jednak uh, nie lubię płatków owsianych bardziej niż pojawiających się gdzie niegdzie wyprysków ;-) Pozatym mi zawsze coś wyskoczy jak przedobrzę z czekoladą, a ostatnio mi się zdarza...
__________________
Zachęcajmy dzieci do czytania książek!

ra3_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując