Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy trądzik w ogóle można wyleczyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-21, 23:35   #41
bows
Przyczajenie
 
Avatar bows
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
GG do bows
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Czesc Roa to lek (kapsulki) bardzo drogi i nie warto go kupowac w Polsce , no chyba ze wlasnie tansze leki o tym samym skladzie np Izotek.Polskie recepty sa honorowane w Niemczech i Czechach , tam koszt to polowa tego co u nas . Miesieczna dawka zalezy od wagi ciala , wiec minimalnej koniecznej dawki ktora nalezy przyjac i od decyzji lekarza .Ale przypominam , ze to swinstwo na naprawde ciezkie przypadki tradzika( rowniez nie kazdy dermatolog ma doswiadczenie i kompetencje w leczeniu Roa , a wsrod nich oszolomow tez mozna spotkac.....wiec uwazajcie ) kiedy nie skutkuja juz inne metody ( kiedy pierwszy raz przeczytalem ulotke Roaccutan'u odnioslem wrazenie , ze zaczne brac cos ,co bardziej przypomina arszenik niz lekarstwo i autentycznie te informacje mnie niezle przestraszyly- litania jak dla samobojcow lub przyszlych kalek).Roa pomaga na skore , ale potrafi rozwalic organizm i sprowadzic calkiem nowe, inne nieszczescia ( jednak nieliczne jak sadze przypadki- choc sa opinie , ze efekty uboczne moga takze pojawic sie po kilku latach ).U wiekszosci sadzac z komentarzy wysychaja jedynie usta ( plus inne w miare dopuszczalne efekty )- choc czasem dochodzi do bardzo powaznego , ekstremalnego wrecz przesuszenia ust co rowniez jest okropne . Ech , w zasadzie mam opinie ze wszystkie ciezsze postacie tradzika sa wlasciwie nieuleczalne , i trzeba sie do tego przyzwyczaic , bo i tak bedzie sie z tym zylo do konca...oczywiscie nie popieram NIC nie robienia .No i teraz jestem na Roa .Poki co jest wiecej plusow niz minusow , i jesli ta tendencja sie utrzyma bede zadowolony .Potem troche kosmetyki dermatologicznej na mniejsze blizny (tym wielkim, glebokim, rozleglym juz nic nie pomoze -plecy) i przebarwienia i jakos bedzie . Pozdrawiam wszystkich na froncie walki o zdrowa , zdrowsza - ladna i ladniejsza skore
bows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując