Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy trądzik w ogóle można wyleczyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-01, 23:57   #52
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez JoannaZ
Cześć,
a jednak można wyleczyć! Podstawowy problem to trafna diagnoza. Trzeba trafić do najlepszego lekarza w Twoim mieście lub województwie i mieć nadzieję, że trafnie zdiagnozuje Twoją dolegliwość. To wcale nie musi być trądzik. Cała nadzieja w lekarzu, który zechce się zastanowić nad tym, że masz coraz więcej krostek i dlaczego one nie znikają, pobrać wymaz, zbadać poziom hormonów, zrobić antybiogram.
A ta polecana przez ciebie pani doktor naprawdę tak zagłębia się w przyczyny choroby każdego pacjenta? i do każdego podchodzi indywidualnie? bo ty chodziłaś do niej prywatnie jak pamiętam, a ja jeśli już, to zdecyduję się chyba w tej klinice na 3Maja (nie mam tyle kasy niestety, a chodzę do derma często) no i ciekawe czy tam też tak się z każdym "bawi". Bo bardzo mnie to zainteresowało, inni lekarze raczej nie przejmują się swoimi pacjentami A miałaś przez nią robiony antybiogram i te badania hormonalne? mi by się przydało i jedno i drugie... Słyszałam, że bez tego antybiogramu nie ma co zaczynać leczenia, a ja nie miałam go robionego, no i widać efekty...a raczej ich brak no ale cóż, trzeba walczyć dalej. Pozdrowionka!
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując