Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-13, 22:11   #274
agaszp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Smile Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Witam,
bardzo proszę o ocenę tego kremu:
DERMIKA, PEPTIDIQ, Bioaktywny krem ujędrniajacy z peptydami IQ na dzień:
Aqua, Squalane, Macadamia Ternifolia, Cetearyl Olivate, Glycerin, PEG-4 Olivate, Zea Mays, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia chinensis, Sorbitan Olivate, Diapalmitoyl Hydroxyproline, Penataerythrityl Stearate, Niacinamide, Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopheryl Acetate, Laminaria Ochroleuca, Hesperidin Methyl Chalcone, Yeast Extract, Steareth-20, Glycine Soja, Ubiquinone, Dipeptide-2, Oxido Reductases, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Carbomer, PEG-8, Triethanolamine, Edta, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Parfum

Chciałabym wiedziec, co tak naprawde jest w nim dobrego a co złego. Aktualnie poszukuję kremu dla cery suchej wrażliwej po 30-stce. Po okropnej opuchliźnie jaką miałam w ciąży skóra jest trochę zwiotczała i dlatego zwróciłam uwage na ten krem. Do tej pory nie miałam doswiadczeń z kosmetykami Dermiki i chciałabym wiedziec czy warto go kupić.
Z góry dziekuje za pomoc!!!
agaszp jest offline Zgłoś do moderatora